Bohaterka „M jak Miłość” wirtualnie w bibliotece

1

Teresa Lipowska czyli serialowa Barbara Mostowiak to kolejna po Krystynie Jandzie aktorka zaproszona do udziału w wideokonferencji w ramach projektu "Spotkania z pasjami", realizowanego przez raciborską bibliotekę.

12 spotkań w formie wideo konferencji i 12 wyjątkowych gości – osób znanych z telewizji, specjalistów oraz pełnych pasji ludzi starszych. To wszystko w ramach innowacyjnego projektu Fundacji Orange pod hasłem „Spotkania z pasjami”, adresowanego do wszystkich seniorów i nie tylko, który realizuje od września raciborska biblioteka.

- reklama -

 

Kolejne spotkanie już w najbliższy czwartek 26 września o godz.11.00, jednocześnie w bibliotece na ul. Kasprowicza 12 i na Rynku 12. Tym razem o swoich pasjach opowie Teresa Lipowska – aktorka znana  w całej Polsce jako Barbara Mostowiak z serialu „M jak miłość”.

 

I chociaż będzie to spotkanie wykorzystujące technikę streaming online, to tematów do dyskusji na pewno nie zabraknie – uczestnicy tradycyjnie będą mogli zadawać pytania prowadzącym za pomocą specjalnie przygotowanego czatu, ale przede wszystkim miło i aktywnie spędzić czas w towarzystwie innych, aktywnych seniorów.

 

/ps/

 

 ———————————————-

 

zobacz także:

 

Pasje Krystyny Jandy. Wirtualne spotkanie w bibliotece

W czwartek, 19 września odbyło się drugie spotkanie, które Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna realizuje wspólnie z Fundacją Orange pod hasłem „Spotkania z pasjami”. Gościem była Krystyna Janda (zdjęcia).

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. borzesz ty mój… tosz jeszcze ciocie stasie z jeremiaszkiem brakuję… i babcie juzie z plebaniom..

    to ja pujde czaju napaże…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here