X Raciborski Festiwal Podróżniczy WIATRAKI

0

W dniach 25-27 października będzie miała miejsce jubileuszowa, dziesiąta edycja Raciborskiego Festiwalu WIATRAKI. Raciborski Festiwal Podróżniczy WIATRAKI – szczegóły>>>

W dniach 25-27 października odbędzie się jubileuszowy, dziesiąty Raciborski Festiwal Podróżniczy WIATRAKI. W programie liczne atrakcje. Warto tu przede wszystkim wymienić spotkania z podróżnikami, m. in.: Leszkiem Szczasnym, Marcelem Kwaśniakiem, Arunem Milcarzem, zwiedzanie Zamku Piastowskiego i raciborskiego browaru oraz koncert zespołu COCOTIER.

- reklama -

 

Dawid Wacławczyk, główny organizator Raciborskiego Festiwalu WIATRAKI.

Trudno uwierzyć, że w tym roku Raciborski Festiwal WIATRAKI odbędzie się już po raz dziesiąty… Z tej okazji do Raciborza zaprosiliśmy prawdziwą plejadę gwiazd: świetnych fotografów i opowiadaczy, ludzi, którzy dokonali rzeczy wielkich, pięknych i wartościowych.

Poza slajdowiskami będzie można zwiedzić raciborski browar, wziąć udział w spływie kajakowym starorzeczem Odry, zwiedzić raciborski zamek z historykiem – Grzegorzem Wawocznym, zakupić ciekawe dzieła sztuki z dalekich stron świata (stoisko Ethno Bazar), zaopatrzyć się w literaturę górską i podróżniczą, nabyć azjatycką biżuterię. No i spotkać innych podróżników, zaplanować kolejne wyprawy…

Zapraszam na X Raciborski Festiwal Podróżniczy WIATRAKI, który odbędzie się w dniach 25-27 października 2013, na Zamku Piastowskim w Raciborzu!

 
Zawsze aktualne informacje dotyczące festiwalu dostępne są na: www.wiatraki.rosynant.pl

publ. /żet/
 ——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Na dachu świata na koniec azjatyckiego lata z biblioteką

Jak najlepiej zakończyć wielką podróż po Azji? Zdobywając najwyższy szczyt świata! Ostatni przystanek wakacyjnych wojaży wiódł wysoko na himalajskie wierzchołki, pozwalając po raz ostatni  spojrzeć na bezkres kontynentu.

"Późna miłość. Rzym wg Marka". M.Rapnicki zakochany w Rzymie

– Jak to jest: zakochać się w tym wieku? – zapytał Michał Fita Marka Rapnickiego podczas promocji książki "Późna miłość. Rzym według Marka" w D.K. "Strzecha" (zdjęcia).

Niedziela z bluesem w Raciborskim Centrum Kultury

Zagrali tradycyjnego, korzennego bluesa. Raciborski bluesman, Marek Wojtowicz wystąpił na scenie RCK wraz ze znanym, amerykańskim kontrabasistą Davidem Pricem. Zobacz zdjęcia – David Price i Marek Wojtowicz w RCK.

 ——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here