Otwarcie nowych salonów w Galerii Młyńskiej

2

28 października w Galerii Młyńskiej zostaną otwarte nowe markowe salony odzieżowe. Do grona najemców dołączą salony Reserved, Mohito oraz Cropp. Na pierwszych klientów nowych salonów czekają niespodzianki!

28 października w Galerii Młyńskiej zostaną otwarte nowe markowe salony odzieżowe. Do grona najemców dołączą salony Reserved, Mohito oraz Cropp. – Salon Reserved jest już doskonale znany w Raciborzu – mówi Bogdan Jasiewicz z Galerii Młyńskiej. Obecnie będzie on posiadał poszerzony asortyment, nowoczesny wygląd oraz zajmie większą powierzchnię. Zlokalizowany będzie na poziomie -1 Galerii Młyńskiej. Na tym samym poziomie, młodym kobietom kochającym modę polecamy salon Mohito, który w swoim asortymencie posiada kolekcje dla kobiet pewnych siebie, lubiących odrobinę luzu i nonszalancji. Z kolei dla ludzi młodych, odważnych chcących poprzez strój wyrażać swój światopogląd oraz lubiących miejski styl, polecamy salon Cropp. Salon Cropp będzie zlokalizowany na poziomie +1 obok już otwartego salonu House i Diverse.

Z okazji otwarcia nowych salonów, na klientów będą czekały atrakcje zarówno w postaci przygotowanych przez salony specjalnych rabatów jak i malowania buzi dla dzieci czy też niespodzianki kulinarne. Nowe salony uzupełnią bogatą ofertę odzieżową Galerii Młyńskiej o marki znane, lubiane przez klientów a przede wszystkim oczekiwane w Raciborzu. Czy oferta tych salonów przypadnie do gustu mieszkańców i galeria zyska miano prawdziwego "modnego centrum miasta" – przekonamy się już 28 października.
Galeria Młyńska
47-400 Racibórz
ul. Mickiewicza 12
www.galeria-mlynska.pl

       

- reklama -

/Artykuł sponsorowany/
——————————————————————————————————————– 
Artykuł zaczerpnięto z GazetaInformator.pl nr 148

Więcej wiadomości z regionu na GazetaInformator.pl

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. sara

    Kolejne szmaciarnie z agresywną murzyńską muzyką

  2. hehe

    Rihanna jest z Barbados, a nie z Afryki.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here