Kolejna akcja „Trzeźwość”, kolejni kierowcy z promilami

1

Co 108 osoba prowadziła w poniedziałek po jednym lub dwóch głębszych – wynika z przeprowadzonej tego dnia kolejnej akcji "Trzeźwość". Na 757 kontroli w siedmiu przypadkach odczyt na alkomacie dał wynik wyższy niż dozwolony.

Wczorajsza akcja została przeprowadzona w kilkunastu punktach kontrolnych na terenie Raciborza. W trakcie działań stróże prawa skontrolowali stan trzeźwości 757 osób. W rezultacie „wyeliminowali” z dalszej jazdy 7 użytkowników dróg. Jeden z nich prowadził swój pojazd będąc w stanie nietrzeźwości. Pozostali amatorzy jazdy na „podwójnym gazie” tj. 6 kierujących przemierzali drogi Raciborza po użyciu alkoholu. Rekordzistą okazał się być 51-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, który w wydychanym powietrzu wydmuchał 1,20 promila alkoholu i kierował golfem.

- reklama -

Ponownie APELUJEMY do kierujących o rozsądek i wyobraźnię aby po spożyciu alkoholu PAMIĘTAJMY by nie siadać za kierownicę do swojego pojazdu – włączmy myślenie przed, a nie po tym jak dojdzie do nieszczęścia – czytamy na stronie KPP Racibórz.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. hmm

    W sumie, co 108 osoba, to i tak nie najgorszy wynik. Obserwując, jak jeżdżą kierocy, mam wrażenie, że co drugi jest na rauszu.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here