M. Migalski: Modlę się o wcześniejsze wybory

4

Każdy dzień pozostawania u władzy Donalda Tuska czy Sławomira Nowaka jest dla Polski stracony. Uznałbym, że Pan Bóg spełnił moje prośby, gdyby rozwalił ten Sejm – mówi Marek Migalski w wywiadzie dla Wprost. 

– Takie pohukiwania służą dyscyplinowaniu posłów z tylnych ław. Trzeba wystraszyć ich tak, by przez myśl nie przeszło głosować im wbrew postanowieniom klubu. Wcześniejsze wybory mogą oznaczać dla nich utratę mandatu poselskiego. Parlamentarzyści w połowie kadencji mają pozaciągane kredyty. Perspektywa 10 tys. pensji jest dla nich tak atrakcyjna, że straszenie działa – w ten sposób europoseł odpowiada na pytanie tygodnika, dlaczego prominentni politycy PO i PSL straszą wcześniejszymi wyborami.

- reklama -

 

Czytaj cały wywiad z Markiem Migalskim w ostatnim numerze Wprost

 

/ps/

 

 —————————————–

 

zobacz także:

 

M. Migalski: Kara śmierci dla brutalnych morderców!

Z oburzeniem i irytacją przyjmujemy celebrowanie Dnia Przeciwko Karze Śmierci. Prawo do wymierzania kary śmierci to sprawiedliwa zapłata za najbardziej brutalne zbrodnie – pisze Migalski wspólnie z Januszem Korwin-Mikke.

 

 

 

M. Migalski: Aborcja to nie integralne prawo człowieka

Socjalistyczna europosłanka Edith Estrela w raporcie dla PE domaga się zaprzestania dyskryminacji gejów, lesbijek, transwestytów, a także legalności i dostępności aborcji. To ostatnie budzi sprzeciw Marka Migalskiego.

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

  1. Przyganiał kocioł garnkowi. A tak na marginesie: dlaczego poseł Migalski nie modli się o rozum?

  2. do @ wyborca mimo woli trafna uwaga . Ale u Migala i tak jest za pózno

  3. kot

    Te wypowiedzi są nie merytoryczne.Poseł ma tu całkowitą rację .Rządy PO PSL rujnują Polskę i im szybciej ten rząd odejdzie tym lepiej dla nas wszystkich.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here