32 tys. zł za montaż świątecznych dekoracji

1

Firma KEMAR z Raciborza zwyciężyła w przetargu na montaż dekoracji świątecznych. Konkurencja z Gliwic i Wałbrzycha okazała się droższa. Święta Bożego Narodzenia 2014 Racibórz – szczegóły>>>
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Władze Raciborza rozstrzygnęły przetarg na przegląd, montaż, i demontaż ozdób świątecznych. Zwyciężyła firma usługowa "KEMAR" z Raciborza, która w postępowaniu przetargowym zaoferowała najniższą cenę za wykonanie usługi – 32 tys. zł. Oferty firm z Wałbrzycha i Gliwic były droższe o – odpowiednio – 8 tys. zł i 14 tys. zł.

Zobacz jak udekorowany był Racibórz rok temu. Święta w Raciborzu – zdjęcia>>>
29 listopada na Rynku zostanie zamontowany wieniec. Kolejne ozdoby (oświetlenie uliczne na ul. Długiej, Nowej, Rzeźniczej, choinki na Rynku i Placu Długosza, sznur świetlny dekorujący korony drzew przy kościele św. Jakuba oraz 142 urządzenia iluminacyjne na słupach oświetlenia ulicznego) zostaną zamontowane 5 grudnia.
- reklama -

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Przetarg, który zdecyduje o przyszłości PK

Magistrat ogłosił przetarg na utrzymanie porządku i czystości w Raciborzu. Ogromne zamówienie będzie obowiązywać przez 3 lata. W sposób żywotny zwycięstwem w przetargu zainteresowane jest raciborskie Przedsiębiorstwo Komunalne.

Rok Gawliny: inauguracja na zamku przy pełnej sali [WIDEO]

– Pokazał, że można łączyć bycie pięknym i wspaniałym duszpasterzem z byciem biskupem polowym, z byciem patriotą – mówił o abp. Józefie Gawlinie ks. bp Andrzej Czaja.

Prezydent nie odpuści fuszerki Warszawskiej i Wileńskiej

– Niech pan naliczy jak największe – radzą prezydentowi mieszkańcy po tym, jak zapowiedział egzekwowanie kar od wykonawcy remontu ulic Warszawskiej i Wileńskiej. Ludzie są zdegustowani jakością wykonanych prac.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. coo??

    32 tysiące za montaż światełek? Ja bym to za darmo zrobiła! Jak można tyle zapłacić za durne lapmki? Nie miżna było za tą kasę zorganizować kolacji dla ubogich na Rynku?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here