Policja: Zaginął Krystian Kuczera z Borucina

1

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu prowadzi poszukiwania zaginionego 51-letniego mieszkańca Borucina Krystiana Kuczery. Ostatnio widziany był 10 listopada w Raciborzu.

 

- reklama -

 

 

Zaginiony 6 listopada wyszedł z miejsca zamieszkania celem wyjazdu do Raciborza do lekarza. Ostatni raz widziany był na terenie Raciborza w dniu 10 listopada nie mówiąc współlokatorom dokąd się udaje i do chwili obecnej nie powrócił.

Rysopis:
wiek z wyglądu ok. 60 lat, wzrost ok. 176 cm, waga ok. 70 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, twarz pociągła, uszy średnie, lekko odstające, oczy szare, nos średni prostolinijny. Ubiór – kurtka koloru jasna zieleń długości 3/4, czapka wełniana, zimowa koloru czarnego, spodnie z materiału kremowego.

W związku z powyższym każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionego Krystiana Kuczera proszona jest o przekazanie tej informacji do Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 pod nr. telefonu : 32-459-42-86 lub pod nr. alarmowy : 112, 997.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. ee??

    Nie mówiąc wspołlokatorom gdzie idzie? Współlokatorom – to on ciągle w mieszkanu studenckim albo akademiku mieszka?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here