Policja zatrzymała wandali niszczących samochody

1

Policja zatrzymała dwóch 18-latków, którzy niszczyli samochody. W pierwszym przypadku straty wyceniono na 500 zł, w drugim są w trakcie ustalania. Racibórz ul. Opawska – wandal przebiegł po samochodzie>>> W piątkowy wieczór policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali dwóch 18-latków, którzy niszczyli samochody. Pierwszego wandala zatrzymano ok. godz. 19:10 na ulicy Opawskiej – mieszkaniec Raciborza uszkodził zaparkowany tam samochód marki VW Polo (straty wyniosły 500 zł). W drugim przypadku celem złości wandala padł również  VW Polo. 18-letni meżczyzna przebiegł po samochodzie zaparkowanym na Placu Dworcowym dokonując jego uszkodzenia (straty są ustalane). Do zatrzymania doszło tuż po północy.

- reklama -

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Zajęcia profilaktyczne, czyli idea rozbita o szkolny bruk

– Wielka idea rozbija się o szkolny bruk – twierdzi uczennica jednej z raciborskich szkół odnosząc się do prowadzonych w szkołach programów profilaktycznych (papierosy, alkohol, narkotyki, niechciana ciąża). Zachęcamy do lektury!

Więźniowie z Raciborza zwiedzili obozy Auschwitz i Birkenau

„Auschwitz – Edukacja Obywatelska”  to program edukacyjny kierowany do odbywających karę pozbawienia wolności w raciborskim więzieniu. W jego ramach osadzeni na własne oczy zobaczyli miejsca związane z holocaustem.

Niemal 40% gimnazjalistek stosuje dietę odchudzającą

Prawie połowa dziewcząt i 1/3 chłopców uważa, że są za grubi i decydują się na restrykcyjne diety odchudzające. Jak przeciwdziałać otyłości wśród młodych ludzi w sposób bezpieczny dla zdrowia? Zapraszamy do lektury.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. pff

    Widzę, że policja ma strasznie dużo roboty ostatnio. A straż miejska im jakoś w tym pomaga?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here