M. Migalski: Rostowski całkowicie rozbił finanse państwa

0

– Rostowski to narkoman finansowy, czyli człowiek uzależniony od zaciągania pożyczek, a w Unii tylko udawano szacunek dla niego – europoseł ocenia szanse objęcia przez byłego min. finansów posady komisarza ds. unijnego budżetu.

W Unii ludzie umieją liczyć i nie ulegli tej magii, której ulegli niektórzy w Polsce. W Brukseli wiedzą bowiem, że Jacek Rostowski zadłużył Polskę w sposób niewiarygodny. Sama Unia ma już tyle długów, że akurat Rostowski byłby ostatnią osobą, którą proszono by, aby w jakikolwiek sposób się w prace Wspólnoty angażował […]. Unia jest tak pojemna, że nie takich nieudaczników umieszczano tam na najwyższych stanowiskach. A nie od dzisiaj wiadomo, że im wyższe stanowisko w strukturach unijnych, tym mniej można zaszkodzić – mówi Marek Migalski w wywiadzie dla Super Expresu.

- reklama -

 

Cały wywiad na se.pl

 

/ps/

 

 —————————————–

 

zobacz także:

 

Poseł o zmianach w rządzie: Czasem trzeba zmienić paliwo

W tym tygodniu premier Tusk wymienił kilkoro ministrów swojego rządu. – To naturalne, że ludzie się wypalają po latach ciężkiej pracy. Zmieniliśmy paliwo i jedziemy dalej – tak zmiany w rządzie komentuje poseł Siedlaczek.

 

 

M. Migalski: Modlę się o wcześniejsze wybory

Każdy dzień pozostawania u władzy Donalda Tuska czy Sławomira Nowaka jest dla Polski stracony. Uznałbym, że Pan Bóg spełnił moje prośby, gdyby rozwalił ten Sejm – mówi Marek Migalski w wywiadzie dla Wprost. 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here