Sukces policjantów z Kuźni Raciborskiej

Policjanci z Kuźni Raciborskiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do domu w Ciechowicach. 48-latek może spędzić nawet 10 lat w więzieniu.

Mundurowi z Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej zatrzymali 48-letniego mężczyznę, który w grudniu b/r dokonał kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego w miejscowości Ciechowice. Mężczyzna z wnętrza domu dokonał kradzieży elementów metalowych znajdujących się w środku. Poszkodowany straty wycenił na kwotę 1000 złotych.

- reklama -

Policjanci już w kilka godzin po zdarzeniu trafnie wytypowali i zatrzymali podejrzanego mężczyznę o dokonanie tego przestępstwa, okazał się nim być 48-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego. Mężczyzna został zatrzymany w raciborskiej komendzie celem wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Teraz 48-latek może spędzić nawet 10 lat w więzieniu. Dzięki profesjonalnym działaniom stróży prawa skradzione mienie zostało odzyskane. Do zatrzymania złodzieja doszło 5 grudnia w godzinach popołudniowych.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Raciborscy policjanci pływają na medal! [ZDJĘCIA]

Z sukcesami zakończyli starty w Wojewódzkich Mistrzostwa Policji w Pływaniu policjanci z Raciborza. Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Pływaniu – zdjęcia>>>

 

Volkswagen dachował przed Żerdzinami [ZDJĘCIA]

Na Drodze Wojewódzkiej 416 w okolicach Żerdzin samochód wypadł z drogi w pole i dachował. Na miejscu pojawiła się policja i karetka pogotowia. Jak twierdzą świadkowie, kierująca o własnych siłach opuściła pojazd.

Wichura w powiecie raciborskim. Pracowita noc strażaków

7 razy musiała interweniować raciborska straż pożarna w związku z wichurą, która przeszła nad regionem. Najczęściej – bo aż 4 razy – wyjeżdżali do drzew powalonych na drogę. Na szczęście obyło się bez poszkodowanych.

——————————————————————————————————————– 
Czytaj również GazetaInformator.pl nr 151

Więcej wiadomości z regionu na portalu regionalnym GazetaInformator.pl 

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

—————————————————————————————————————–

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here