Tytuły znanych filmów… po Śląsku, czyli „Kaj leziesz”

Sosnowiec (Silent Hill), Kaj Leziesz (Quo vadis), Jak wonio baba (Zapach kobiety), Chop Luft-mysza (Batman) i wiele innych. Zobacz tytuły znanych filmów… po śląsku>>>

Na profilu Gryfno Ślonsko Godka (na portalu społecznościowym facebook) pojawił się konkurs, w którym należało podać tytuły znanych filmów… po śląsku. Zachęcamy do obejrzenia plakatów znanych filmów ze śląskimi odpowiednikami oryginalnych tytułów (umieszczone w podpisie to zdjęcia).

- reklama -

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

O bohaterze z Tworkowa mówi cały świat! [WIDEO]

Grzegorz Pączko pochodzi z Kietrza, mieszka w Tworkowie, pracuje na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach. O byłym policjancie mówi cały świat. Wszystko za sprawą refleksu i sprawności, dzięki którym uratował chłopca…

Policja na Śląsku planuje przyjąć do pracy 605 osób!

Dobra wiadomość dla chętnych do pracy w policji. Komendant wojewódzki policji zamierza przyjąć do służby w przyszłym roku aż 605 policjantów. Jakie wymogi trzeba spełniać aby zostać policjantem?

Wojna o kołocz śląski: niemieccy piekarze oburzeni

Polscy piekarze ubiegli swoich niemieckich kolegów po fachu i jako pierwsi zarejestrowali w UE nazwę "Kołocz śląski". Można się nią posługiwać tylko w woj. opolskim i części woj. śląskiego. Niemieccy piekarze są oburzeni.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here