W mediach głośno o tragediach, a w Raciborzu spokojnie

1

Ogólnopolskie media wiele czasu poświęcają wypadkom i tragediom, do których doszło w sylwestrową noc oraz w Nowy Rok. Zapytaliśmy raciborskich policjantów, jak było w Raciborzu i powiecie raciborskim…>>>

Sylwestrowa noc oraz Nowy Rok w Raciborzu i powiecie raciborskim upłynęły spokojnie. Jedynie 1 stycznia 2014 roku policjanci zatrzymali trzy osoby, które kierowały pojazdami "na podwójnym gazie". Rekordzistką okazała się 34-letnia mieszkanka powiatu rybnickiego, która została zatrzymana na ul. Odrzańskiej w Raciborzu. Kobieta miała 1,9 promila. – Ogólnie był spokój – podsumowuje przełom roku asp. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy KPP w Raciborzu.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

Zarzut zabójstwa i areszt dla nożownika z Rudzkiej

25 lat lub dożywocie – tyle grozi 40-letniemu mężczyźnie, który w sobotę podczas libacji alkoholowej w jednym z mieszkań na Ostrogu śmiertelnie ranił 52-letniego współbiesiadnika. Prokuratura postawiła mu zarzut zabójstwa.

Podejrzany o spowodowanie wypadku zatrzymany w Wojnowicach

Mężczyzna wjechał w golfa, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13.00 na drodze z Raciborza do Lekartowa. Dzięki relacji świadków zdarzenia sprawcę udało się zatrzymać.

Poważny wypadek. Golf dachuje, sprawca ucieka [ZDJĘCIA]

Jedna osoba została ranna w wypadku do którego doszło  na drodze z Raciborza do Lekartowa. Samochód marki golf dachował po zderzeniu z oplem. Kierujący oplem zbiegł. Zobacz zdjęcia z miejsca zdarzenia>>

 

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. A potrącona piesza to nie zalicza się do tragedii? Racibórz to miasto-tragedia. Przez cały rok mamy tu tragedie, więc w Sylwestra nie trzeba nam dodatkowych sensacji. Proste.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here