25-letni sprawca sylwestrowej detonacji w rękach policji

0

Raciborscy kryminalni trafnie wytypowali i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o skonstruowanie ładunku, w wyniku detonacji którego doszło do zniszczenia mienia. Policja prosi poszkodowanych, by zgłosili poniesione straty.

Detonacja ładunku miała miejsce tuż po północy 1 stycznia w rejonie ulic : Łąkowej, Curie Skłodowskiej. W wyniku wybuchu zniszczeniu uległy szyby w oknach budynków znajdujących się w rejonie ulic Łąkowej, Curie Skłodowskiej. Zatrzymany to 25-letni mieszkaniec Raciborza. Obecnie z zatrzymanym trwają czynności w komendzie.

- reklama -

 

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu zwraca się z apelem do osób poszkodowanych, które odniosły straty w mieniu w wyniku wybuchu do którego doszło tuż po północy 1 stycznia 2014 roku w rejonie ulic : Łąkowej, Curie Skłodowskiej. W wyniku wybuchu uszkodzeniu uległy szyby w oknach budynków znajdujących się w rejonie w/w ulic. Apelujemy do wszystkich poszkodowanych w wyniku tego zdarzenia aby zgłaszali się osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Raciborzu przy ul. Bosackiej 42 celem złożenia zawiadomienia o zniszczeniu mienia.

 

/ps/

 

 —————————————-

 

zobacz także:

 

Wielu z nas nie wyobraża sobie sylwestra bez petard i fajerwerków. We wszystkim jednak trzeba zachować umiar. Przekonali się o tym mieszkańcy bloków przy Placu Konstytucji 3 Maja w Raciborzu.

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here