Siatkówka: Krzanowice rozgromiły Bielsko-Białą

0

Zdecydowanym zwycięstwem rozpoczęły rok siatkarki Krzanowic w III lidze. Wyjazdowe spotkanie z rezerwami BKS Aluprof zagrały tak dobrze jak ostatnie spotkania, czym potwierdziły aspiracje do awansu do półfinałów III ligi.

Bardzo dobrze rozpoczęły krzanowiczanki nowy rok w rozgrywkach III ligi. Po dwutygodniowej przerwie dziewczęta wyjechały do Bielska-Białej, by zagrać z rezerwami BKS-u.

- reklama -

Krzanowiczanki w ostatnich kilku spotkaniach starego roku grały wyśmienicie zdobywając ważne punkty i zbliżały się do czołówki tabeli.
W meczu z BKS-em trener krzanowiczanek był pełen obaw jak zawodniczki zagrają, a przede wszystkim czy utrzymają wysoką dyspozycję z końcówki 2013 roku.

Obawy były bezpodstawne, ponieważ krzanowiczanki od pierwszych piłek pokazały, że przerwa świąteczna nie miała większego wpływu na poziom gry. Dziewczęta grały bardzo dobrze w obronie, co pozwoliło wyprowadzać skuteczne ataki i po kilkunastu minutach prowadzić 1 : 0 w setach.

Druga partia ponownie była toczona pod dyktando krzanowiczanek, które prowadziły 10 : 4, 16 : 9, 21 : 15 i od tego wyniku zaczęło się coś złego dziać w szeregach Krzanowic. Gospodynie nie grając nic nadzwyczajnego zaczęły wykorzystywać proste błędy krzanowiczanek i doprowadziły do wyniku 19 : 21. Na szczęście w końcówce seta znów dziewczęta z Krzanowic wróciły do swojej poprawnej gry i wygrywały 2 : 0.

Po przegranej drugiej partii gospodynie nie potrafiły skutecznie przeciwstawić się krzanowiczankom i mecz zkończył się zdecydowanym zwycięstwem UKS-u Krzanowice.

 

     BKS II Aluprof Bielsko-Biała   –   GS UKS Krzanowice     0 : 3 (-16,-22,-13)

Skład: Simona Duda, Barbara Otlik, Justyna Swierczek, Agnieszka Breitschedel, Karolina Daniszewska, Joanna Staniszewska, Klaudia Nagler-Skroban – libero oraz Karolina Łobos.

 

publ./ps/

 

    ———————————————-

 

zobacz także:

 

W pierwszym w nowym roku spotkaniu ligowym siatkarze Rafako zagrali na wyjeździe z TKKF Czarni Katowice. Niestety, pech nie opuszcza akademików, gdyż z wyżej notowanym rywalem musieli grać w mocno osłabionym składzie.

 

- reklama -

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here