Za głośno słuchał muzyki i po pijaku nawrzucał dzielnicowemu

0

Nawet 1 rok w więzieniu może spędzić 23-letni raciborzanin, który w trakcie interwencji znieważył słownie funkcjonariusza policji.

 

- reklama -

 

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.00 w Raciborzu przy ul. Kossaka. Pełniący służbę dzielnicowy został skierowany na interwencję dotyczącą zakłócenia spokoju poprzez odtwarzanie głośno muzyki przez jednego z mieszkańców bloku. Dzielnicowy natychmiast podjął interwencję, podczas której sprawca nie reagował na prośby policjanta aby przestał tak głośno słuchać muzyki, która przeszkadza pozostałym mieszkańcom. Mężczyzna był arogancki i wulgarny w stosunku do interweniującego stróża prawa oraz stojących na klatce schodowej świadków zdarzenia. Nie wykonywał poleceń oraz notorycznie utrudniał czynności policjanta, jednocześnie obrażając go.

 

Mundurowy zatrzymał agresywnego 23-latka i umieścił go w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie mężczyzna ma ponad jeden promil alkoholu. Po spędzonej nocy w policyjnym areszcie i wytrzeźwieniu mężczyzna będzie miał się z czego tłumaczyć. Za znieważenie funkcjonariusza może spędzić nawet rok w więzieniu.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here