RAFAKO gratuluje „złotej” Justynie Kowalczyk

Sponsorowana przez RAFAKO reprezentantka Polski na olimpiadzie w Soczi wywalczyła złoto!

– RAFAKO S. A. z wielką radością gratuluje Justynie Kowalczyk złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. Biegaczka pokonała  rywalki w swojej koronnej konkurencji, biegu na 10 km techniką klasyczną. Tym samym wygrała również z kontuzją lewej stopy – informuje sponsor zawodniczki, RAFAKO S.A.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi są pierwszymi, na których reprezentantom Polski udało się zdobyć dwa złote medale (fot. rafako.com.pl).
Zawody biegu na 10 km techniczką klasyczną odbyły się wczoraj (13.02.14). Na podium oprócz triumfującej Polki znalazły się Charlotte Kalla oraz Therese Johaug. Polka dominowała w wyścigu już od samego startu. To już drugi złoty medal olimpijski w karierze Justyny Kowalczyk! A zarazem drugi medal na Igrzyskach w Rosji, zdobyty przez reprezentanta Polski. Pierwsze złoto wywalczył Kamil Stoch.

oprac. /żet/
źródło: RAFAKO
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

Łamatorzy walczyli w Dzierżoniowie

3 brązowe medale przywieźli z turnieju NO-GI zawodnicy Raciborskiego Klubu Brazylijskiego Jiu-jitsu Łamator.