Zabawa Karnawałowa KS Unia [FOTORELACJA]

6

Trenerzy Unii Racibórz po raz trzeci zorganizowali bardzo udaną zabawę, z której dochód przeznaczono na zespoły juniorskie.

W minioną sobotę (22.02) w Restauracji Raciborska przy Rynku Głównym w miłej atmosferze bawili się zaproszeni goście, zarząd klubu, piłkarze, trenerzy i rodzice młodych adeptów futbolu w naszym klubie. Cały dochód z imprezy wzorem lat ubiegłych  zostanie przeznaczony na grupy młodzieżowe raciborskiej Unii.

- reklama -

 

 

 

 

 

 

 
 
/ps/

 

 

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. A to jakaś zbrodnia? Wszak Daruś, Maniuś i Romuś zostali demokratycznie powołani w skład Zarzadu KP Unia,! Co do Arusia to w czym problem? W swojej szkole jest szefem tych zacnych działaczy nie wspominając, że sam chyba działa na niwie naszego klubu. Wszystko jest ok i zgodne z prawem. Panowie trzepcie kasę gdzie się da, bo ze „światem” trzeba walczyć jego metodami. Jak powiada stara księga: macie być jak owce w wilczej skórze, albo cóś tak podobnie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here