Przebiegał przez jezdnię, trafił do więzienia

2

Pechowo dla pewnego mężczyzny skończyła się rutynowa kontrola w ramach akcji "Piesi". Gdyby szedł po pasach, nadal prawdopodobnie cieszyłby się wolnością.

 

- reklama -

Raciborscy policjanci z drogówki zatrzymali 49-letniego mieszkańca powiatu kluczborskiego. Mężczyzna przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Dodatkowo okazało się, że był on poszukiwany nakazem doprowadzenia do Zakładu Karnego, gdzie miał odbyć karę pozbawienia wolności.

Wczoraj raciborscy policjanci ruchu drogowego w trakcie prowadzonych działań "Piesi"  na ul. Reymonta zauważyli mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w miejscu zabronionym stwarzając zagrożenie dla swojego życia i zdrowia jak również pozostałych użytkowników dróg. Stróże prawa natychmiast zareagowali na to wykroczenie. Pieszym okazał się być 49-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego, który po sprawdzeniu w policyjnym systemie dodatkowo okazał się być poszukiwanym nakazem doprowadzenia do Zakładu Karnego, gdzie miał odbyć karę pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i przekazany do Zakładu Karnego w Raciborzu.  

 

/ps/

 

 —————————————————–

 

zobacz także:

 

20 mandatów za przechodzenie przez jezdnię w niedozwolonym miejscu wystawili policjanci podczas wtorkowej akcji.

 

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here