
Drogi samotnego wdowca i młodej mężatki krzyżują się, gdy kobieta omyłkowo wysyła do mężczyzny obiad ze swoją najlepszą potrawą. [Zobacz zwiastun WIDEO>>]
Kino Bałtyk
ul. Londzina 13
Racibórz
tel. (032) 415 20 33
- reklama -
gatunek: Dramat
produkcja: Francja, Indie, Niemcy, USA
premiera: 14 lutego 2014 (Polska) 19 maja 2013 (świat)
reżyseria: Ritesh Batra
scenariusz: Ritesh Batra, Rutvik Oza
25 marca 2014r. – godz. 20.00 – klub konesera
- reklama -




![Łamator Racibórz z medalami mistrzostw Polski K-1 [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/lamator-raciborz.jpg)
![O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach [ZDJĘCIA] O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Magdalena-Kopel.jpg)

![O życiowych przejściach i poezji. Spotkanie z Jackiem Molędą w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/jacek-moleda-raciborz-22.jpg)
![Raciborscy Łamatorzy na ogólnopolskich galach sportów walki [ZDJĘCIA] Raciborscy Łamatorzy na ogólnopolskich galach sportów walki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/lamator-raciborz-patryk-fojcik.jpeg)



![Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej [ZDJĘCIA] Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/akademia-klimatyczna-biblioteka-rudy.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)













