Konkurs „Firma Przyjazna Mieszkańcom” na finiszu

1

W przedsięwzięciu, którego partnerem jest Raciborska Izba Gospodarcza, udział może wziąć każdy mieszkaniec woj. śląskiego.

Konkurs „Firma Przyjazna Mieszkańcom” organizowany jest już po raz trzeci przez Żorską Izbę Gospodarczą wraz z Śląskim Partnerstwem Gospodarczym i Izbą Żorska Przedsiębiorczość. Projekt ma na celu propagowanie zasad dialogu społecznego oraz popularyzację postaw biznesowych przyjaznych społeczeństwu. Ponadto konkurs promuje firmy, których aktywność znacząco wpływa na rozwój miasta i poprawę standardu życia mieszkańców oraz firm, które angażują się w życie lokalne i promują pozytywne wzorce postaw.  

- reklama -

Każdy obywatel woj. śląskiego, który chce wyróżnić firmę, jego zdaniem zasługującą na miano przyjaznej mieszkańcom, powinien zgłosić jej udział w konkursie. Przyjmowanie  zgłoszeń trwa tylko do poniedziałku 14 kwietnia. W tym celu należy wypełnić odpowiedni formularz, znajdujący się na stronie internetowej Żorskiej Izby Gospodarczej, a następnie złożyć go w określonym miejscu (w biurze Organizatora lub Partnerów ) lub wysłać mailem (na adres [email protected]). Szczegółowa lista punktów oraz więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie internetowej RIG lub ŻIG.

 

publ. /ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here