Projekt EnerGo – oszczędności dla przedsiębiorcy

0

Dzięki darmowym audytom energetycznym można oszczędził sporo pieniędzy.Jednym z projektów, które są pilotowane przez punkt informacyjny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jest EnerGo. Na Śląsku projekt ten ma trafić do 30 MŚP. Jego celem jest zwiększenie efektywności zarządzania energii w przedsiębiorstwach. Usługa pilotażowa przebiega w dwóch etapach. W etapie pierwszym wykonywany jest bezpłatny audyt energetyczny firmy. Eksperci wskażą te działania, w których będzie można uszczelnić wydatkowanie energii. W etapie drugim doradzą oni, w jaki sposób dostrzeżone mankamenty wyeliminować.

Udział w projekcie niesie szereg korzyści dla przedsiębiorcy. Ograniczona zostaje energochłonność firmy. Audyt jest bezpłatny. Normalnie usługa ta kosztuje nawet kilka tyś. zł. Wreszcie, audyt taki jest niezbędny dla by otrzymać niektóre dotacje. – Mamy ciągle jeszcze kilkanaście ofert do rozdania. Mamy nadzieję, że te audyty przyczyniać się do tego, żeby firmy lepiej funkcjonowały – zauważa Jacek Woźnikowski. Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać pisząc na adres [email protected]

- reklama -

Leszek Iwulski

 

 

 

 

"Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach". 

————————————————

 Zobacz również inne materiały o tematyce ekologicznej na:

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here