Konkurs: do wygrania miesięczne karnety do Video World!

Zwycięzcy konkursu otrzymają karnety do Video World i przez cały miesiąc będą mogli obejrzeć tyle filmów, ile zechcą.

Hity i nowości Video World

- reklama -

"Oldboy"

 

Oldboy. Zemsta jest cierpliwa

Reżyser: Spike Lee
Obsada: Josh Brolin, Sharlto Copley, Elizabeth Olsen, Michael Imperioli
Kraj: USA
Rok produkcji: 2013
Gatunek: thriller
Dystrybutor: Monolith
Czas: 104 min.
Dźwięk: angielski 5.1, polski 5.1
Napisy: polskie
   
O FILMIE:
Przetrzymywany przez 20 lat jako zakładnik mężczyzna odzyskuje wolność i wyrusza na misję, chcąc poznać swoich oprawców oraz motywy ich działania.

 

 
Video World
ul. Opawska 67
Racibórz
www.videoworld.pl

NOWOŚĆ W VIDEO WORLD
skup sprzedaż wymiana gier PS3 oraz XBOX 

 
 

 

KONKURS:
Do rozdania mamy:
– miesięczny karnet na dowolną ilość filmów do kategorii "silver" (za każde wypożyczenie zapłacimy tylko 20 groszy)
– karnet na pięć dowolnych filmów (karnet ważny przez 3 miesiące, wypożyczenie bezpłatne)

Ważne jest to, że zwycięzca sam może wybrać rodzaj karnetu. Nagroda będzie do obioru w wypożyczalni Video World przy ulicy Opawskiej 67 w Raciborzu.

Co zrobić, aby wygrać jeden z dwóch karnetów? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W jakim filmie debiutował na wielkim ekranie Josh Brolin, który gra główną rolę w filmie Oldboy? Odpowiedzi można przesyłać na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać "Oodboy", a w treści swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 29 kwietnia.

 

Zwycięzcy: 

Krzysztof Kędzierski
Anna Tracz-Bednarz

 

 

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje grono redakcyjne. W zależności od rodzaju konkursu zwycięzca może zostać wyłaniany w drodze losowania. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody. Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.  

/p/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here