Demaskator SB i WSI spotka się z raciborzanami

5

W domu katechetycznym parafii NSPJ odbędzie się spotkanie z Wojciechem Sumlińskim, dziennikarzem śledczym, ujawniającym m.in. kulisy działania SB.

Klub Gazety Polskiej w Raciborzu 21 maja 2014r o godz. 19 30 zaprasza na spotkanie z dziennikarzem śledczym Wojciechem SUMLIŃSKIM autorem książek Z MOCY BEZPRAWIA i Z MOCY NADZIEI, które odbędzie się w domu katechetycznym przy parafi NSPJ,ul. Warszawska 29 w Raciborzu.

- reklama -

Wojciech Sumliński (ur. 15 kwietnia 1969 w Warszawie) – polski dziennikarz, absolwent psychologii Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie. Pracował w "Życiu", "Gazecie Polskiej" i "Wprost".

Autor licznych reportaży i programów w TVP: "Oblicza prawdy" o działalności SB i magazynu śledczego "30 minut". Autor książki "Teresa Trawa Robot" o tajnych operacjach specjalnych SB oraz autor scenariusza filmowego o śmierci ks. Popiełuszki napisanego dla Agencji Filmowej TVP. Obecnie współpracuje z Frondą i magazynem śledczym "Focus", pisze kolejne książki i jest redaktorem naczelnym Tygodnika Podlaskiego [za wikipedią].

 

/ps/

 

fot. sumlinski.pl

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. ciekawe czy powie coś
    o dzieci wladzy Resortowe dzieci. Media”( ISBN 978-83-64095-09-2, wydawca Fronda PL,
    Warszawa 2013), autorzy Dorota Kania, Jerzy Targalski, Maciej Marosz.
    [url=http://www.raciborz.com.pl/art35113.htm]Czytelnicy piszą: układ czy dziedziczne cwaniactwo komuny?[/url]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here