Mosta w Mszanie już przejezdny

0

Jako pierwsi informujemy o tym, że decyzja Śląskiego Nadzoru Budowlanego już dziś wieczorem. Na 99,9% już jutro rano otwarcie mostu w Mszanie, który jest węzłowym punktem autostrady A1. Tuska ma podobno nie być.

                        Dopuszczenie do ruchu mostu w Mszanie umożliwia dojazd do granicy państwa

- reklama -

Już w godzinach wieczornych oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad prawdopodobnie ma otrzymać decyzję Śląskiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego dopuszczającą do użytkowania drogę dopuszczających do ruchu ten odcinek autostrady A1. Rzecznik katowickiego oddziału GDDKiA powiedział – w godzinach rannych rozpoczniemy wszelkie prace związane z dopuszczeniem go do ruchu. Myślę, że już w godzinach rannych będziemy mogli podróżować autostradą A1 aż do granicy Państwa.

 

Jednocześnie rzecznik zastrzega, że nic mu nie wiadomo o takich "atrakcjach" jak wizyta Prezesa rady Ministrów w trakcie otwarcia mostu nie wiadomo. Mówi – Zajmujemy się dopuszczeniem dróg do ruchu. Nie organizujemy otwarcia. Nie mam żadnych informacji o tego typu atrakcjach. Nie mam informacji, żeby premier lub inny przedstawiciel Rady Ministrów wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Ja bym się tego nie spodziewał.

 

/l/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here