Rozwiąż zagadkę i wygraj książkę! – rozstrz.

0

Dom Książki w Raciborzu z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotował dla dzieci niespodziankę.

Do wygrania książka:

- reklama -

 

"Siri i brudasek"

 

Małego Otto odwiedza kuzynka Kerttu. Siri nigdy nie widziała takiego brudaska. Kerttu skacze w kałuży błota, tarza się w piaskownicy, a podczas urodzin Małego Otto wpycha do swojej buzi kilka pulpecików naraz. Siri uważa, że Mały Otto, Średni Otto i Duży Otto są dziecinni. „Oni chcą się bawić z Kerttu w kałuży” – zwierza się mamie. W końcu wymyśla sposób, dzięki któremu nie straci przyjaźni chłopców.

 

 

 

KONKURS:

 

Aby wygrać książkę, którą ufundował dla Was Dom Książki z Raciborza  należy rozwiązać zagadkę: Dobra gotowana, dobra i surowa. Choć nie pomarańcza, lecz pomarańczowa. Kiedy za zielony pochwycisz warkoczyk i pociągniesz mocno wnet z ziemi wyskoczy. Co to?

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected]. W temacie maila wpiszcie "Siri i Brudasek". W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 30 maja. Nagrodę będzie można odebrać w księgarni Dom Książki w Raciborzu (Rynek).

 

Zwycięzca: Przemek Sobierajski

 

 

 

 

Regulamin konkursu:
 
O wygranej decyduje grono redakcyjne. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here