Magdalena Frączek nagrodzona za teledysk do piosenki Effatha

3

Utwór "Effatha" po raz kolejny został doceniony. Tym razem nagrodzono teledysk, który powstał do tej właśnie pioseni.

W Niepokalanowie odbył się XXIX Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów. W tym roku na Festiwal nadesłano 160 filmów, teledysków i programów telewizyjnych oraz 40 programów radiowych i multimedialnych z 23 krajów: z Chorwacji, Włoch, Szwecji, Czeskiej Republiki, Indii, Izraela, Irlandii, Kolumbii Filipin, Francji, Hiszpanii, Botswany, Madagaskaru, Peru, Rosja, Rumunii, Togo, Ukrainy, USA, Wenezueli, Wielkiej Brytanii, Zambii i z Polski. Nadesłano też około 25 teledysków z Kolumbii, Włoch, Francji, Rosji, USA, Wielkiej Brytanii i Polski.

- reklama -

W kategorii "teledysk" o wygraną rywalizowało 21 artystów. Wśród nich znajdowała się Magdalena Frączek z Raciborza, była wokalistka zespołu Love Story. – Teledysk do singla z mojej debiutanckiej płyty Effatha wygrał pierwszą nagrodę, "za artystyczne wykorzystanie plastyki obrazu czarno-białego i gry światła w narracji filmowej"! Dziękuję organizatorom za to piękne wyróżnienie – poinformowała na swoim profilu na Facebooku artystka.

 

Nagrodzony teledysk

 

/Paulina Krupińska/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Ten teledysk jest obrzydliwy – pomalowała tą swoją chrześcijańską sektę znajomków z raciborza na biało i tyle. Mało estetyczne, mało poruszające, nijak się ma do piosenki.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here