
Niesamowite przygody w Parku Rozrywki.4 czerwca grupa Jeżyków wyruszyła na wycieczkę do Dream Parku w Ochabach. Jest to bardzo ciekawe miejsce pełne licznych atrakcji, które my przedszkolaki bardzo lubimy. Dzień był naprawdę fascynujący. Najpierw wraz z panią przewodnik daliśmy się porwać w podróż po wielu zakątkach świata. Widzieliśmy prawdziwe perełki architektury, które dotąd co niektórzy znali tylko ze szklanych ekranów i fotografii. A to za sprawą Parku Miniatur, który prezentuje się pięknie pośród rozmaitych drzewek i krzewów. Następnie znaleźliśmy się w parku dinozaurów, gdzie mogliśmy zobaczyć jakie są olbrzymie i jak zabawnie machają ogonami. Największy z nich mierzy ponad 8 metrów. Na tym atrakcje się nie skończyły. Dużą frajdą, która dała nam niesamowite doznania, było zwiedzenie domu do góry nogami. Mogliśmy również spróbować swoich sił w parku linowym, gdzie pokazaliśmy naszą zwinność. Aby zregenerować siły przed dalszym zwiedzaniem, udaliśmy się do kina, gdzie czas umilił nam Bolek i Lolek oraz Reksio. Na koniec zwiedziliśmy jeszcze akwarium z żywymi rybami tropikalnymi. Dużą frajdę sprawiła nam zabawa na placu zabaw marzeń wyposażonym w kolorowe wyspy ze zjeżdżalniami, ścianki wspinaczkowe, dziwne przejścia, trampoliny, huśtawki i ślizgi. Zmęczeni ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola. Dzień był naprawdę pełen atrakcji i niesamowitych doznań. A.K., K.G.











![Mniej betonu i nowe rośliny w Raciborzu [ZDJĘCIA] zielen raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/zielen-raciborz.jpg)
![„Lato z Biblioteką” trwa. W filiach nie brakuje atrakcji dla najmłodszych [ZDJĘCIA] „Lato z Biblioteką” trwa. W filiach nie brakuje atrakcji dla najmłodszych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/wakacje-z-biblioteka.jpg)

![Dzieci tworzyły własne piosenki podczas półkolonii w RCK [ZDJĘCIA] [WIDEO] Dzieci tworzyły własne piosenki podczas półkolonii w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/polkolonie-rck-piosenkobranie.jpg)
![Pan Poeta odwiedził raciborską bibliotekę. Było mnóstwo zabawy i śmiechu [ZDJĘCIA] Pan Poeta odwiedził raciborską bibliotekę. Było mnóstwo zabawy i śmiechu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/pan-poeta-33.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)
![Przedszkolaki odkrywały tajemnice raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Przedszkolaki odkrywały tajemnice raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/przedszkolaki-biblioteka.jpg)
![Najmłodsi poznawali tajniki krwiodawstwa w RCKiK w Raciborzu [ZDJĘCIA] Najmłodsi poznawali tajniki krwiodawstwa w RCKiK w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/Pracownia-Montessori-RCKiK.jpg)
![Prace porządkowe w Przedszkolu nr 13. Powstanie tam plac zabaw [ZDJĘCIA] przedszkole nr 13 raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2021/03/przedszkole-nr-13-raciborz.jpg)





