Konkurs: rozwiąż zagadkę i wygraj książkę!

0

Weź udział w konkursie Domu Książki w Raciborzu i wygraj książkę "Pytania i odpowiedzi. Świat roślin".

Do wygrania książka:

- reklama -

 

"Pytania i odpowiedzi. Świat roślin"

 

Dlaczego trawa jest zielona, Dlaczego kwiaty pachną, Czy roślina może zabić słonia, itd, itd… Niezwykła książka, która zaspokoi naturalną dziecięcą ciekawość świata i rozwinie pasję badacza. Prosty, czytelny projekt graficzny ułatwia koncentrację na istotnych informacjach. Dla rodziców i nauczycieli to nieoceniona pomoc przy szukaniu odpowiedzi na pytania podopiecznych, pozwalająca na rozwijanie ich zainteresowań. Każda strona w książce opatrzona jest dużą ilustracją.

 

 

KONKURS:

 

Aby wygrać książkę, którą ufundował dla Was Dom Książki z Raciborza  należy rozwiązać zagadkę: Mała łódka z siodełkami, a w niej tata, ty i mama. Gdy kręcicie pedałami łódka płynie sama. Co to?

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected]. W temacie maila wpiszcie "Świat roślin". W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 26 czerwca. Nagrodę będzie można odebrać w księgarni Dom Książki w Raciborzu (Rynek).

 

 

 

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here