Starosta jak pierwszy sekretarz, chce pomóc naprawić mur

0

100 osób podpisało się pod petycją o naprawę muru przy żłobku na ul. Londzina. Starosta czuje się mile połechtany, że  zwrócono się z taką prośbą właśnie do niego.

Petycję z podpisami rodziców dzieci uczęszczających do prywatnego żłobka i przedszkola przy ul. Londzina wręczyła na sesji rady powiatu Teresa Frencel. Podpisani zwracają się z prośbą o interwencję w sprawie muru, który wali się na potęgę zagrażając bezpieczeństwu dzieci. – Strach pomyśleć co by było, gdyby ten mur się zawalił – przestrzegła radna domagając się "niezwłocznego podjęcia działań".

- reklama -

Kiedyś ludzie z najbardziej palącymi problemami zwracali się do pierwszego sekretarza komitetu partii, i tak – jak sam przyznał – poczuł się przez chwilę Adam Hajduk. Choć zgodnie z jego słowami powiat raciborski nie jest właścicielem nieruchomości, to zobowiązał się zidentyfikować problem i w miarę możliwości rozwiązać go.

 

/ps/

 

 ——————————————————-

 

zobacz także:

 

Bombowy problem w gminie Rudnik. Odłamek wylądował w posesji

Władysław Gumieniak poskarżył się na saperów detonujących niewybuchy w okolicy przeprawy promowej Ciechowice – Grzegorzowice. Starosta nie widzi w tym problemu.

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here