H2Ostróg: Jest znakomicie, będzie jeszcze lepiej

4

Prezydent jest bardzo zadowolony z dwóch miesięcy działalności aquaparku, ale nie zamierza spoczywać na laurach. Za realne uznaje rozbudowę już w przyszłym roku.

 

- reklama -

 

 

Zdaniem prezydenta Lenka niecałe 2 miesiące to zbyt krótki okres by mówić o trendzie, niemniej nie ukrywa on zadowolenia z wyników osiąganych przez H2Ostóg. – To trafiona inwestycja. Jeśli dołożymy pewnych działań, będzie jeszcze lepiej – mówił podczas posesyjnej konferencji prasowej.

Na czym opiera swój optymizm? Po wakacjach na aquapark ruszą szkoły, liczy też na zwiększenie zorganizowanych wejść grupowych. Już teraz największe zakłady pracy dopytują się o karnety dla swoich pracowników.

Koncepcja rozbudowy o część zewnętrzną jest w tej chwili, wg słów prezydenta, "w obróbce". Niebawem zostanie skonsultowana z radnymi. Jeśli dotychczasowa dobra kondycja obiektu zostanie utrzymana, nic nie stoi na przeszkodzie, by rozbudowa została przeprowadzona już w przyszłym roku. Sytuacja finansowa miasta jest na tyle dobra, że magistrat stać na wydanie 3 miliony z własnych środków.

 

/ps/

 

 ——————————————————

 

zobacz także:

 

Padł rekord odwiedzin H2Ostróg

Otworzony na początku maja aquapark cieszy się niesłabnącą popularnością. W piątek przed Dniami Raciborza odnotowano rekordową liczbę gości.

 

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. I o to chodziło! Nie będzie trzeba chodzić do Obory i kompać się w kałuży ^^.
    Mam nadzieję że plany przerodzą się w projekt a ten w sfinalizowaną realizację.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here