Endorfina znowu na grzbiecie fali

0

"Jakby nie popatrzeć, życie nie głaszcze, to z perspektywy czasu jest coraz ciekawsze" – śpiewa Samer. 

Klip Endorfiny robi furorę na portalach społecznościowych. Ledwie kilka dni starczyło, by „zarobić” 4 tysiące wyświetleń. W trakcie prac nad nowym materiałem chłopakom udało się zarejestrować kilka zupełnie nowych numerów. Pierwszy z nich – Tabula rasa , możecie już zobaczyć na Youtubie.

- reklama -

 

 

 Endorfina wysyła kolejny przekaz w przestrzeń – na youtubie możemy  już posłuchać utworu "Tabula rasa" (zobacz zdjęcia z realizacji teledysku Endorfiny)

 

Samer puścił kawałek spokojny,  acz energetyczny kawałek o tym, że optymizm jest dość ważnym elementem człowieczej doli. „Tabula rasa” to numer pełen jakiejś nienazwanej radości. Sami muzycy mówią, że utwór jest luźny i spontaniczny, którego celem jest zaspokojenie ich ciekawości.  Bit, który nie gryzie mózgu, ale jest łagodny i rozleniwiający wyszedł spod świetnej ręki  Sir Troyana. Nagranie zostało zrealizowane w Macabris mix rec.

 

Materiał zdjęciowy, który ilustruje utwór to wspólne dzieło Roberta Hoszyckiego (Raciborz.com.pl)  i Krystiana Stryjskiego (Raciborski Hip – Hop). Czarnobiałe zdjęcia, trochę w stylistyce noir, wprowadzają słuchacza w lekko nostalgiczny nastrój.

 

/l/

 

 

 

 Raciborz.com.pl i gazetainformator.com są patronami medialnymi formacji

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here