Dni Rudyszwałdu – co jeszcze w ten weekend?

0

Rajd rowerowy, koncert na zamkowym dziedzińcu, aquathlon i wiele innych imprez.

W najbliższy weekend, 12-13 lipca odbędą się Dni Rudyszwałdu. Będzie można zobaczyć mecz piłkarski, pokazy strażackie oraz bawić się na zabawie tanecznej. W programie nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych.

- reklama -

Program imprezy:

Sobota, 12 lipca

18.00 Mecz piłkarski młodzi kontra oldboje
19.00 Zabawa taneczna
 
Niedziela, 13 lipca

16.00
Rozpoczęcie drugiego dnia obchodów
– występy dzieci
– gry i zabawy dla dzieci i dorosłych

17.00 Pokazy strażackie
18.00 Koncert zespołu "Eliot"
20.00 do 2.00 Zabawa z zespołem "Eliot"

 

Zespół muzyczny Eliot powstał latem w 1991 r. w Ozimku. Założycielem jest Jan Ledniowski, który po zakończeniu działalności zespołem "Faraon" postanowił kontynuować swoją przygodę z muzyką. Kolejno do zespołu dołączyli Krystian Rajtor, Tomasz Calicki i Tadeusz Ledniowski, który przeszedł z zespołu "Orion". Od tego momentu grupa "Eliot" zaczęła dynamicznie się rozwijać.  Po sześciu latach działalności zespół nagrał swoją pierwszą płytę pt. "Demo weselne", na której oprócz coverów znanych utworów znalazły się dwie piosenki własne, autorstwa Tomasza Calickiego – "Zagubiona miłość" i "Serca wołanie". Obecnie w repertuarze zespołu są utwory z różnych gatunków muzycznych z wykorzystaniem instrumentów klawiszowych, gitary, gitary basowej, saksofonu tenorowego i altowego, akordeonu. Telewidzowie TVS Silesia zapewne znają zespół Eliot z videoclipów piosenek "Kwiaty dla mamy", "Dziewczyna ze Śląska" i "Na miłość nigdy nie jest za późno".

 

 

 

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

(recital Roksany Lewak, rajd rowerowy w Pszowie, pokaz modeli latających, impreza z "Ekipą z Warszawy" w klubie Magic, II Regatta Crossfit Aquatlon Brama Południa, Dni Rudyszwałdu, "Piosenki na zamku czar", koncert Kapeli Kaziulka w Parku Roth >>>>) 

 

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here