Wszystko co ważne w drewnie, znajdziesz u Breszki

0

Skład Materiałów Drzewnych to szeroka oferta, kompetentna, profesjonalna obsługa i gwarancja jakości.

Firma Skład Materiałów Drzewnych Breszka Benedykt działa nieprzerwanie od 1996 roku. To marka uznana nie tylko w Raciborzu i na Śląsku, ale również za granicą. Wysoka jakość, bogaty asortyment, współpraca z licznymi, renomowanymi partnerami to tylko niektóre cechy charakterystyczne tej firmy. W ofercie znajdziemy wszelkiego rodzaju wyroby z drewna, a wśród nich ogrodzenia, altany, domki, huśtawki,  ubikacje ogrodowe, schody, wiatraki, poręcze, budy dla psów wykonywane na zamówienie. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się austriackie deski podłogowe i tarasowa. Mają one bardzo dobre parametry, a co najważniejsze są bardzo wytrzymałe. Deska podłogowa po ułożeniu nie wymaga cyklinowania, a do ich produkcji używa się m.in. świerku skandynawskiego i modrzewia syberyjskiego.

- reklama -

Szczególnie polecanym produktem jest również buda narzędziowa. Jej konstrukcja przypomina domek letniskowy. Dzięki niej zyskamy ład i porządek, a wszystkie narzędzia niezbędne do pracy w ogrodzie w końcu będą miały swoje miejsce. Oprócz funkcjonalności należy podkreślić estetykę wykonania – drewniany domeczek naprawdę przyciąga oko. Sprawdzi się zarówno w domowym ogródku jak i na działce rekreacyjnej.

 

 
Skład Materiałów Drzewnych Breszka Benedykt
Ul. Starowiejska 38
47-400 Racibórz
Tel. 32 415 04 57
Tel. Kom. 602 641 823
Strona internetowa http://www.breszka.com.pl/
E- mail [email protected]

 

Na półkach sklepu znajdziemy nie tylko wyroby drewniane, ale także wszystko co się z nimi wiąże. Stąd też łatwo tu o zakup lakierów, bejc, kotw, czy śrub. Klient zainteresowany ogrodnictwem znajdzie tu nie tylko wspomnianą budę narzędziową, ale także płoty, pergole,  krzesła, które bez problemu znajdą swoje miejsce w każdej altance, czy też kamienne figurki, które wkomponują się w zielony dywan trawnika, czy fantazyjnie ułożone rabaty kwiatowe. Urzekające są także wyroby z wikliny, które splatają się w niezwykłe konstrukcje. Można więc znaleźć w zakamarkach sklepu nie tylko tradycyjne kosze i kwietniki, ale nawet konstrukcje wyobrażające motor, rower, czy bryczkę.

 

 

Skład Materiałów Drzewnych Benedykta Breszki oferuje produkty tych, którzy naprawdę liczą się na rynku. Wśród jego partnerów można znaleźć np. jednego z najlepszych producentów drzwi w Polsce – firmę ALDREW i potentata w branży ogrodowej B&D . Skład jest autoryzowanym przedstawicielem tych cenionych na rynku firm. Skład łatwo znaleźć – jego siedziba mieści się na ulicy Starowiejskiej. Przed sklepem znajduje się obszerny parking. W razie większych zakupów bez problemu można poradzić sobie z transportem towaru. Klienci mogą liczyć na fachową konsultację w kwestiach związanych z meblami, jak również stolarką. Profesjonalne porady, ogromne doświadczenie i wiedza to argumenty, które stoją za firmą. Drewniane więc – u Breszki.

/artykuł sponsorowany/

 

 

 

Skład Materiałów Drzewnych Racibórz, Drewno Racibórz, deski podłogowe Racibórz, altany Racibórz, deski Racibórz, wyroby wiklinowe Racibórz, wiklina Racibórz, pergole Racibórz, krzesła Racibórz, kamienne figurki Racibórz, drewniane płoty Racibórz, budy dla psów Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here