Zagrają Panu po raz 23

0

Wielkimi krokami zbliża Festiwal Spotkałem Pana. W tym roku odbędzie się on 13 września 2014 r. na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu.

Szczegółowe informacje na temat tegorocznej edycji Festiwalu Spotkałem Pana – programu i formy – organizatorzy przedstawią niebawem, jednakże już dzis zapraszają chętne zespoły do udziału w KONKURSIE! Tak jest, po dwóch latach wracamy do konkursowej formuły naszego Festiwalu! Na zwycięzców czekają nagrody! Na zgłoszenia czekamy do 5 września 2014  – zachęcają twórcy imprezy

- reklama -

Ogólne Informacje o Festiwalu Spotkałem Pana:
Festiwal Spotkałem Pana to jeden z najdłużej funkcjonujących bez żadnej przerwy festiwali muzyki chrześcijan w Polsce. Już od 23 lat odbywa się on w Raciborzu przybierając różne formy i kształt. Prze cały ten czas na formułę naszego święta wspierały prawdziwe gwiazdy polskiej sceny chrześcijańskiej, m.in.: Deus Meus, TGD, Chili My, Mate.O, Maleo Reggae Rockers, Antonina Krzysztoń, Mietek Szcześniak i wielu, wielu innych. Festiwal dał początek kilku, mniej lub bardziej znanym, zespołom muzycznym, takim jak m.in. Przecinek, Love Story, czy Piąty Wyraz.

Organizatorem festiwalu jest Duszpasterstwo Młodzieży w Raciborzu. Festiwal odbywa się dzięki finansowemu i materialnemu wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Urzędu Miasta w Raciborzu, Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu oraz sponsorów – osób i firm prywatnych.
   
Więcej informacji na naszych stronach internetowych:
www.facebook.pl/SpotkalemPanaFestiwal
www.spotkalempana.pl
Adresy kontaktowe:
Duszpasterstwo Młodzieży Miasta Racibórz
47-400 Racibórz ul. Warszawska 29,

tel. 032/415 31 20;

 

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here