Memoriał w Raciborzu. Kukiz i Piersi rozkręcili imprezę

20

– Kiszczak, Jaruzelski, moskiewskie pachołki. Ze zdrajcami ludzi podzielili stołki – śpiewał Kukiz w Raciborzu.

Zespół Kukiz i Piersi był gwiazdą pierwszego dnia Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego. Grupa zastąpiła zespół Lemon, który na kilka tygodni przed imprezą odwołał koncert. Powodem był występ na festiwalu w Sopocie. Publiczność z entuzjazmem przywitała muzyków. Sam wokalista wspominał tragedię z 1992 roku. – Zawsze jak przejeżdżam przez ten las przechodzą mnie ciarki – mówił Paweł Kukiz. – Bohaterzy zginęli. My cieszmy się życiem – dodał.

- reklama -

 

Publiczność miała okazję usłyszeć największe hity grupy, takie jak "O Hela" czy "Całuj mnie", ale nie zabrakło także nowości i ostrych słów pod adresem polityków i partii rządzącej naszym krajem. – Piosenek z naszej najnowszej płyty na pewno nie usłyszycie w radiu – powiedział wokalista. Później zabrzmiał utwór "Dnia 4 czerwca". – Kiszczak, Jaruzelski, moskiewskie pachołki. Ze zdrajcami ludzi podzielili stołki. Naród pokłócili, Polskę zrujnowali Boga się nie boją i nigdy nie bali. 65% w sejmie miejsc zabrali. I tym cały naród spacyfikowali. Zdrajców z opozycji kasą przekupili. Radia i gazety sobie podzielili – śpiewał Kukiz. Na tą i inne tego typu piosenki oraz wulgarne słowa, które padały ze sceny publiczność reagowała różnie – jedni klaskali, inni opuszczali płytę boiska.

 

 

 

 

/p/

 

 

———————————————————————-

 

Patronat medialny:

 

 

 

 

Kliknij w baner i oglądaj wszystkie relacje z XXII Memoriału:

 

 

 

Czytaj również:

 

88 zawodników wzięło udział w iTOled Racibórz Cross Games o Puchar Spraw Wewnętrznych. 

 

 

 

 

Turniej Streetball został rozegrany podczas Memoriału. Drużyny odebrały nagrody na scenie.

 

 

 

 

 

– Kiszczak, Jaruzelski, moskiewskie pachołki. Ze zdrajcami ludzi podzielili stołki – śpiewał Kukiz w Raciborzu.

 

 

 

 

Po raz pierwszy w historii Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego odbyły się zawody wędkarskie.

 

 

 

– Narody, które tracą pamięć giną – mówił poseł Henryk Siedlaczek podczas oficjalnego rozpoczęcia XII Memoriału.

 

 

 

Streetball Brooklyn Cup o Puchar Dyrektora TVP Katowice. W tegorocznym turnieju udział wzięły 23 drużyny. 

 

 

- reklama -

20 KOMENTARZE

  1. @ sa- Fakt zaistnial ale to były rozmowy prywatne perfidnie nagrane a tu, występ publiczny. Każdy rozumny, to potrafi rożróżnić. Może prostakom taki styl odpowiada mnie nie.

  2. Posłuchaj taśm jak odzywają się rządzący .I nie kadz że jedne rozmowy byly publiczne a drugie prywatne.Kukiz jest autentyczny i szczery i rozumny w przeciwieństwie do zaklamanego środowiska PO .Którym tylko na stołkach zależy i władzy.Czyli aby się dorobić kosztem kraju i narodu.I skąd my to znamy.

  3. Pochwała dla Borowika.Dziękuję za Kukiza super występ.Z madrym tekstem na czasie.Oby wiecej takich ludzi w Raciborzu a nie miałkich pseudo”artystów” nabijajacych sobie kabzy na tonącym okręcie.

  4. Wyluzuj, to wybory samorządowe i na dodatek jednomandatowe. Wyniki sonodażowe się nie sprawdzają w wyborach samorządowych. Głosować będziemy na konkretne osoby i ci, którzy zyskają najwięcej głosów zostaną radnym. Tak samo będzie z wyborem prezydenta i tu obecnego prezydenta Lenka nikt nie pobije:) W powiecie po staremu głosować będziemy i tu różnie może być. Głosowanie na PIS to stracony głos !!!!!!!!!!!!!

  5. Obawiam się że piastujesz wysokie stanowisko w Raciborzu lub jesteś związany z tymi ludźmi i stąd twoje wpisy są takie tendencyjne zgodne ze szkodliwą linią partii.

  6. Ja na prezydenta Lenka głosować nie będę.Mam dość wycinania drzew w naszym mieście za kadencji tego prezydenta oraz notorycznego łamania ciszy nocnej na imprezach typu Dni Raciborza czy Memoriał.Odpalanie fajerwerków grubo po godz 22 nie było nigdy dopóki do władzy nie doszedł prezydent Lenk i jego koledzy.Wczoraj zostałem obudzony ze snu eksplozjami o 22.20.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here