Motocykliści przejechali ulicami miast

63

Parada motocykli odbyła się w ramach IV Zlotu Motocyklowego Hanysy 2014. [FOTORELACJA ]

W sobotę, 30 sierpnia o godz. 14.00 rozpoczęła się parada motocykli ulicami miast. Uczestnicy zlotu organizowanego przez Hanysów przejechali przez Pszów, Krzyżkowice, Rydułtowy oraz Radlin.

- reklama -

 

 

Parada oficjalnie rozpoczęła drugi dzień imprezy na pszowskiej strzelnicy. Do późnych godzin wieczornych uczestnicy zlotu będą się bawić na koncertach zespołów Znaky, Tata Sławek, Juicy Band, Acustic, DC/AC.

/a/

- reklama -

63 KOMENTARZE

  1. Słuchaj no pachołku PiS:najlepiej wypowiedz wojnę Niemcom.Wtedy będziesz mógł tymi 50 czołgami i 16 starymi F16 zrobić z nimi porządek,ogarniasz miernoto?Minęło 75 lat od rozpoczęcia wojny,a Polska jest w takiej samej sytuacji jak wtedy.Słaba i leżąca.Nic nie wskórasz.Możesz im nagwizdać hahahaha,ogarniasz?

  2. Nie ma co z nimi dyskutowac, to polskie tłuki, którzy myślą ,że są Niemcami! A Niemcom potrzebni są do czyszczenia śmietników , wychodków i tym podobnego badziewia, za które prawdziwy Niemiec nie WEŻMIE SIĘ ! Oni, Turcy i podobne badziewiaki najlepiej się sprawdzają na tym polu !

  3. Bolek historyk itd . Ty glupku te 50 Leopardów dostala Polska od tych parszywych Niemców . Z demobilu bo w Bundeswehrze maja nowsze . I z tymi starymi Leo II mozesz z nimi walczyc tak samo jak z tym szrotem o nazwie F 16. A te szmalcowniki to byli twoji ziomkowie . Twoi ziomkowie tez mordowali Niemców w Lambsdorf . Do dzisiaj tych twoich ziomków za to nie rozliczyli . Mimo, ze wojna sie skonczyla w twojej chorej glowie ty scierwojadzie walczysz dalej . Jak japonski samuraj na Iwo Jimie . I wystawiasz sie tylko na posmiewisko . Jestes najglupszym trollem na tym portalu . Masz znów przepustke z Gliwickiej ??

  4. Ludzie, przesadzacie. Dajcie juz spokoj temu wszystkiemu – nie ma teraz kraju w europie, z ktorego ludzie nie emigruja. Polska i tak niezle sobie radzi na tle innych krajow europejskich – gospodarka jest stabilna, place nie sa wcale najgrosze, wiec naprawde cieszcie sie, ze macie, jak macie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here