Tegoroczne Dni NATO już w najbliższy weekend

5

Organizowane z rozmachem show w powietrzu i na ziemi, pełne myśliwców i pokazów ćwiczeń specjalnych jednostek armii odbędzie się w czeskiej Ostravie.

 

- reklama -

Demonstracje najnowocześniejszej techniki i wyposażenia czeskiej armii, a także armii narodów zrzeszonych w NATO, policji, ratowników i strażaków. Atrakcyjne, dynamiczne pokazy, dyskusje, projekcje filmowe i seminaria – to wszystko czeka na Ciebie na ostrawskich Dniach NATO. Elementem największego przeglądu służb bezpieczeństwa w Europie Środkowej są Dni Sił Powietrznych Armii Republiki Czeskiej. Prezentują się tu akrobacyjne grupy lotnicze, a także policyjne jednostki interwencyjne, specjalne jednostki czeskiej i słowackiej służby więziennej, motocyklowy team Warty Zamkowej i inne elitarne formacje. Wstęp na show jest darmowy.

 

Szczegółowy program imprezy: NATO Days 2014

 

źródło: czechtourism.com

publ. /ps/

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Nie piszcie o tym, bo teraz przyjedzie dużo osób niezainteresowanych pokazami, tylko po to żeby być i wkleić zdjęcia na fb, zajmujących miejsca parkingowe i robiących sztuczny tłok. Kto chce – ten od dawna wie i będzie.

  2. Nie baran, tylko akurat facet ma rację. Jak ktoś już był, to wie że z parkingami jest problem, bo albo idzie się prawie godzinę „z buta” albo godzinę stoi w korku żeby wjechać/wyjechać z ofcjalnego parkingu. Sztuczny tłum nikomu nie jest potrzebny. Ci co chcą jechać i potem narzekać że szli z przydrożnego prakingu godzinę, albo że było za głośno, albo że pokazy były „pod słońce” (pamiętam że był taki komentarz dwa lub trzy lata temu) niech zostaną w domu albo idą na piknik.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here