Przetarg na modernizację stadionu w Kuźni rozstrzygnięty

0

Modernizacja bazy sportowo – rekreacyjnej będzie kosztować Kuźnię Raciborską ponad milion siedemset tysięcy zł.

W Kuźni Raciborskiej rozstrzygnięto przetarg na realizację zadania pod nazwą: "Aktywny styl życia szansą na zdrowie”- przebudowa kompleksu sportowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

- reklama -

 

Jest to duża inwestycja, która ma zapewnić gminie modernizację bazy sportowo – rekreacyjnej. Miejscowe boisko ma zostać wyposażone w nowoczesną trybunę boiska głównego i bocznego wraz z pomieszczeniem dla spikera. Postawione ma zostać także ogrodzenie, które będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwo korzystającym z kompleksu. W ramach remontu zostanie zmodernizowana szatnia, powstaną wiaty dla sędziów i zawodników, pojawi się nowa elektroniczna tablica wyników. Modernizacja obiektu będzie się wiązać również z jego skanalizowaniem. W ramach tego zadania nie zostanie jednak zmodernizowana sama płyta boiska.

 

Inwestycja jest częściowo realizowana ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 w priorytecie IX Zdrowie i Rekreacja w działaniu 9.3 Lokalna infrastruktura sportowa.

 

Przetarg wygrała firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Budmex z Nowego Sącza, które zaproponowała, że podejmie się wykonania zadania za 1718690 zł. W postępowaniu wzięło udział 5 firm, aż 3 oferty odrzucono (firmy Remont – ex z Rybnika, Konsorcjum Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego Profectus i Zakładu Ogólnobudowlanego z Niezdrowic oraz zakładu Usług Remontowych i Produkcyjnych Zurip z Małogoszczy. Nieznacznie gorszą cenowo ofertę od zwycięzcy przetargu złożyła firma z Raciborza – Przedsiębiorstwo Usługowe Borbud.

 

/l/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here