
Dzięki "Inicjatywie lokalnej" już powstał plac zabaw dla dzieci przy ulicy Marii Skłodowskiej -Curie.
Prezydent Miasta Racibórz Mirosław Lenk oraz Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz mieszkańców Raciborza do wzięcia udziału w szkoleniu dotyczącym realizacji zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej, które odbędzie się 7 października o godz. 16:00 w Sali Konferencyjnej Ośrodka Współpracy Gospodarczej (III p.) przy ul. Batorego 7 (naprzeciwko Urzędu Miasta) – program szkolenia w załączeniu.
Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie chęci udziału w szkoleniu do dnia 03.10.2014 r. do godz. 12:00 drogą telefoniczną pod nr 032 7550762 (lub 032 7550633) lub mailową na adres [email protected], w tytule wpisując „szkolenie inicjatywa”, zaś w treści proszę podać imię, nazwisko i kontaktowy nr telefonu.
Udział w projekcie jest bezpłatny.
Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Międzysektorowa współpraca czyli wspólnota samorządowa w innym wymiarze” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
UM Racibórz




![Sukcesy Skazy na ogólnopolskim turnieju tańca w Kędzierzynie-Koźlu [ZDJĘCIA] Sukcesy Skazy na ogólnopolskim turnieju tańca w Kędzierzynie-Koźlu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/zespol-taneczny-skaza.jpg)
![Andrzej Biskup powrócił do raciborskiej biblioteki z powieścią „Miriam” [ZDJĘCIA] Andrzej Biskup powrócił do raciborskiej biblioteki z powieścią „Miriam”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/andrzej-biskup-25.jpg)






![Uroczystość czepkowania studentów pielęgniarstwa w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczystość czepkowania studentów pielęgniarstwa w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/pielegniarstwo-czepkowanie.jpg)
![Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu [ZDJĘCIA] Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/czerwcowy-turniej-przedszkolakow.jpg)
![Setki przedszkolaków na Festiwalu Piosenki i Sportu w Raciborzu [ZDJĘCIA] Setki przedszkolaków na Festiwalu Piosenki i Sportu w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/festiwal-piosenki-i-sportu.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)






Co z budżetem obywatelskim- prezydent obiecywał ?
też wiele obiecywal . I skorzystal …