Konkurs: Wygraj bilety na koncert Ani Rusowicz – rozst.

0

Zwycięzca konkursu otrzyma podwójne zaproszenie na koncert Ani Rusowicz, który odbędzie się 12 października.

W niedzielę, 12 października o godz. 19.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się koncert Ani Rusowicz.

- reklama -

Ania Rusowicz to polska wokalistka, zdobywczyni czterech Fryderyków, kompozytorka, tekściarka, ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60.tych i 70.tych w Polsce, nagrywając dwie płyty w stylu retro, które okryły się statusem „Złotych”. Koncerty w Polsce i zagranicą, programy, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem, a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego.

 

KONKURS:
Aby wygrać podwójne zaproszenie na koncert Ani Rusowicz w Wodzisławskim Centrum Kultury należy odpowiedzieć na jedno pytanie: Jaki tytuł nosi ostatni album Ani Rusowicz? Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać "Rusowicz", a w treści wiadomości swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 9 października. Nagrodę będzie można odebrać w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury na hasło Raciborskie Media.
 
ZWYCIĘZCA: Marzena Boniecka
 
Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/a/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here