Sprostowanie dot. art.: „Pełna lista kandydatów na radnych”

9 października na łamach portalu ukazał się spis radnych, kandydujących do Rady Miasta.

W artykule "Pełna lista kandydatów na radnych do Rady Miasta Racibórz" z dnia 09.10.14 w okręgu nr 17 Centrum (ul. Bankowa, Basztowa, Browarna, Drewniana, Klasztorna, Lecznicza, Nowa, Plac Wolności, Różana, Solna, Wojska Polskiego) zabrakło nazwiska czwartego kandydata. Jest nim pan Łukasz Chomicki (KWW "Zmień Racibórz"). Za niedopatrzenie przepraszamy. Informujemy, że spis został uzupełniony. Można go znaleźć po kliknięciu w link poniżej.

- reklama -

 

Redakcja

 

Wybory 16 listopada. W Raciborzu w 23 okręgach o mandat będzie walczyć 64 kandydatów. Sprawdź kto>>

 

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Widziałem na mieście jego baner na kółkach. To „dzika kampania”. Nie ma informacji z jakich środków jest finansowany. Tylko patrzeć jak pójdzie zgłoszenie o złamaniu prawa wyborczego.

  2. Panie kandydacie MAGISTER Chomicki. Pan chcesz być radnym a żeś pan anwet zadania domowego z przepisów dotyczacych kampani wyborczej nie odrobił i trza było flamastrem dopisyważ na banerze odpowiednie sformułowanie. Sorry ale na mój głos pan liczyć nie możesz.

  3. Pan magister??? Chyba z turystyki a nie z fizjoterapii.Tak jak klamie pacjentow swoim niby tytulem naukowym tak bedzie klamac jak dostanie sie do wladzy.Widze ze juz sie Pan chce przekwalifikowac poniewaz boi sie pan ze jak dojdzie do skutku ustawa o zawodzie fizjoterapeuty to zamkna Panu ten interes. Niech Pan najpierw poprawi te bledy ortograficzne na swojej stronie internetowej z gabinetu a potem Pan startuje do wyborow.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here