Konkurs: wygraj zestaw origami dla dzieci!

0

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i Domu Książki w Raciborzu i wygraj zestaw origami.

Do wygrania origami dla dzieci!

- reklama -

 

21 modeli 58 stron dostosowanych do modeli kolorowych papierów przepięknie zilustrowana bajka o przygodzie Ani Czytaj, poznawaj świat, składaj modele! Bajka o odważnej Ani, która uwielbia magiczną zabawę z origami. Dzięki wyobraźni podróżuje w zaskakujące miejsca, poszukując małpki, która uciekła z ogrodu zoologicznego. Czy jesteś gotowy, by poznać przygody Ani i małpki? Przepiękne, radosne ilustracje zachwycą każde dziecko. Dodatkowo prezentujemy 21 modeli origami wraz ze specjalnymi papierami dostosowanymi do każdego modelu. Nauczysz się składać, krok po kroku, przedmioty występujące w bajce, a potem… możesz wymyślać dalsze przygody z ich udziałem! Stwórz fascynujący świat w swoim pokoju!

 

 

KONKURS:

 

Aby wygrać książkę, którą ufundował dla Was Dom Książki z Raciborza  należy rozwiązać zagadkę:

 

Kawał muru niewzruszony
Pokój od kuchni oddziela,
Uszy ponoć ma i słyszy,
Jak obmawiasz przyjaciela.

Co to?

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected]. W temacie maila wpiszcie "Origami". W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 7 listopada. Nagrodę będzie można odebrać w księgarni Dom Książki w Raciborzu (Rynek).

 

 

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here