Szkoła Podstawowa nr 15 z certyfikatem „Wiarygodnej szkoły”

3

Ranking szkół podstawowych został opracowany na podstawie danych zebranych przez CKE.Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Sportowymi im. Jana III Sobieskiego w Raciborzu została wyróżniona w ogólnopolskim programie "Wiarygodna Szkoła". Zajęła wysokie miejsce wśród wszystkich szkół podstawowych w całym powiecie raciborskim.  

– Program ten, skierowany jest do najlepszych szkół w całej Polsce, które dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiągają bardzo dobre wyniki w nauce. Udział w programie jest także potwierdzeniem, że szkoła posiada właściwą infrastrukturę i gwarantuje bezpieczeństwo swoim uczniom. Szkoła w procesie weryfikacji uzyskała 210 punktów – informują organizatorzy.
 
Uczestnictwo w Programie było jednoznaczne z nadaniem szkole "Certyfikatu Wiarygodności". Portfolio wszystkich wyróżnionych szkół można zobaczyć na stronie internetowej programu: www.wiarygodna-szkola.pl.

- reklama -

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. Wszystko fajnie, pod warunkiem, że za ten certyfikat nie trzeba zapłacić, A coś mi mówi, że tak może być. Nie mam nic do SP4, dobra szkoła. Tylko czy patologia która opanowała urzędy – kupowanie certyfiaktów – zeszła już do szkół? Może warto to sprawdzić?

  2. temida

    ‚wIARYGODNA SZKOŁA’??????????????? a cóż to za niedorzeczność.tzn, że inne szkoły, to jakiś badziew. Jak można podwżać autorytet innych nauczycieli. Szkoła godna wiary jakiej ????????????? czy to znów problem odłamu religijnego?????????????

  3. szok

    Na tym tylko zarabiają rózne firmy. Certyfikaty, to dobry biznes dla niektórych- paranoja.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here