Zmieńmy Racibórz Razem z Łukaszem Chomickim

1

– Stwórzmy warunki dla młodych! – apeluje kandydat.

Jakie są obecne rządy każdy widzi. Robi się dużo rzeczy bez większego zaangażowania, często słyszymy słowa "nie da się". Uważam, że jeżeli się chce to się da, trzeba tylko chcieć. Wiele spraw jest nieprzemyślanych. Ale nie czas na narzekanie. Właśnie teraz możemy zmienić Racibórz wybierając ludzi, którzy naprawdę chcą zmiany na lepsze, nie kandydują do Rady Miasta dla pieniędzy czy prestiżu.

- reklama -

Chcę aby w naszym mieście żyło się wygodniej, aby chciało się żyć w tym mieście. Znieśmy  opłaty parkingowe dla mieszkańców . Zwiększmy bezpieczeństwo w okolicy (monitoring, patrole). Stwórzmy warunki rozwoju dla młodych (mieszkania). To główne rzeczy które jesteśmy w stanie zmienić. Zachęcam do kontaktu ze mną i dyskusję na temat tego jak zmienić racibórz. Mój nr telefonu to 537 257 666. Można także napisać do mnie na facebook'u (www.facebook.com/zmienraciborz). Prawo wyboru mają m.in. osoby z ulic: Wojska Polskiego, Solnej, Nowej, Browarnej, Bankowej (okręg nr 17).

Pozdrawiam serdecznie
mgr Łukasz Chomicki, kandydat do rady miasta Racibórz.

PS. Nie dajmy się zwieść ogromem ulotek które będą zasypywać miasto przed wyborami – wybierzmy tego kto faktycznie chce Zmienić Racibórz.

 

 

Kandydat do Rady Miasta, Łukasz Chomicki zachęca
swoich wyborców do kontaktu.

 

 

 

materiał finansowany ze środków KWW "Zmień Racibórz"

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here