PiS w II turze nie poprze żadnego kandydata

4

Oburzające jest, że kandydaci uciekają od zmierzenia się w publicznie dostępnej debacie na temat przyszłości Raciborza, chociaż niewątpliwie społeczeństwo sygnalizuje potrzebę bliższego poznania ich zamierzeń…

Prawo i Sprawiedliwość w tegorocznych wyborach samorządowych na urząd Prezydenta Raciborza udzieliło oficjalnego poparcia Panu Dawidowi Wacławczykowi. Pomijając walory osobiste kandydata, Prawo i Sprawiedliwość podziela krytyczne spojrzenie Dawida Wacławczyka na kandydata Platformy Obywatelskiej, obecnego prezydenta Pana Mirosława Lenka. Dotychczasowy sposób sprawowania urzędu przez Mirosława Lenka, odrzucającego jakiekolwiek możliwości współpracy z opozycją, forsowanie niekorzystnych rozwiązań dla naszego miasta, wykorzystywanie urzędu dla rozgrywek politycznych i inne szkodliwe dla wspólnoty samorządowej działania, wykluczają możliwość poparcia przez nas Mirosława Lenka w drugiej turze wyborów.

- reklama -

Prawo i Sprawiedliwość nie poprze również Pani Anny Ronin. Pierwszym i podstawowym warunkiem ewentualnego poparcia jest zabieganie przez kandydata o takowe. Atmosfera braku przejrzystych informacji wokół Anny Ronin, braku wiedzy o Jej planach, niewiadome zaplecze eksperckie nie pozwalają na podjęcie decyzji o poparciu.

Oburzające jest, że kandydaci uciekają od zmierzenia się w publicznie dostępnej debacie na temat przyszłości Raciborza, chociaż niewątpliwie społeczeństwo sygnalizuje potrzebę bliższego poznania ich zamierzeń.

Dlatego też Prawo i Sprawiedliwość apeluje do mieszkańców Raciborza o uważne śledzenie ostatniego tygodnia kampanii wyborczej i podjęcie mądrej decyzji w dniu wyborów.

 

Prawo i Sprawiedliwość

 

publ. /l/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję że NaM i Dawid Waclawczyk podejmie męską decyzję i jednoznacznie poprze Annę Ronin.Tylko to może zapoczatkować likwidację obecnego szkodliwego układu w Raciborzu.

  2. ma ,,do rzeczy,, ? Wybory URZĘDNIKA jakim jest prezydent przy Batorego są bezpartyjne ! Wy – niby partyjni – myślcie KOGO wybrać na ,,szefa,, Rady ,,zasranego miasta,, bo to On z – mam nadzieję – radnymi wreszcie a nie bezradnymi będzie decydował o tematach podejmowanych na sesjach, kwestiach budżetowych, wysokości pensji głównego i vice, bo jeden wystarczy … [color=#333300]Oni [/color]też na pierwszej sesji – [b]OBY[/b] – [color=#333300]winni podjąć Uchwałę o HONOROWYM sprawowaniu zaszczytnej funkcji RADNEGO miejskiego ![/color][color=#ff0000] Bycie radnym to nie jest zawód. [/color]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here