Przedszkolaki poznały zasady bezpieczeństwa

0

Spotkanie z najmłodszymi odbyło się w ramach działań "Rok pieszego 2014".W poniedziałek, 24 listopada reprezentant raciborskiej policji odwiedził Przedszkole nr 5 przy ulicy Bojanowskiej. Mundurowy podczas pogadanki przekazał dzieciom wiele informacji w tym jak bezpiecznie bawić się w przedszkolu, w domu i na podwórku. Opowiedział także o podstawowych zasadach poruszania się po drogach.

Ponadto, policjant omówił kwestie odpowiedniego zachowania się podczas spotkania ze zwierzętami oraz korzystania z numerów alarmowych. Poinformował komu nie wolno otwierać drzwi.

- reklama -

Dzieci wykazywały się dużą znajomością przepisów ruchu drogowego jak również wiedzą z zakresu bezpiecznych postaw i zachowań podczas zabawy. Spotkanie z najmłodszymi odbyło się w ramach cyklicznych prelekcji z dziećmi i młodzieżą pod nazwą "Rok pieszego 2014".

Na zakończenie milusińscy otrzymali kolorowanki przekazane przez Powiatowa Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Raciborzu w ramach współpracy raciborskiej policji z instytucjami w powiecie raciborskim.

/a/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here