Rowerzyści mogą wypocząć pod wiatą

5

Nowe atrakcje dla rowerzystów na kempingu Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Markowickiej w Raciborzu.

Wiata rowerowa z letnią kuchnią, która wybudowana została na kempingu przy ulicy Markowickiej w Raciborzu, podzielona jest na dwie strefy: konsumpcyjną dla rowerzystów (od strony kuchni letniej) oraz strefę parkowania rowerów (od strony ciągu rowerowo-pieszego). Wyposażona jest w stojaki na rowery, stoliki i ławeczki. Przy wiacie powstała również letnia kuchnia, gdzie można przygotować ciepły posiłek czy zrobić danie z grilla. Teren wokół wiaty jest oświetlony i wyłożony kostką.

- reklama -

Wykonawcą ten inwestycji była firma BORBUD z Raciborza. Budowa wiaty kosztowała nieco ponad 570 tys. zł.

 

 

 

/p/

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Jak w Raciborzu i w Polsce ma być dobrze skoro za rządów PO PSL mamy najdroższe autostrady w europie a może i na świecie. Skoro za przeszło dwa miliony buduje się kamienny skwer.A teraz za 570 tysięcy wiaty na rowery.Za 570 tysięcy złotych można kupić niezły duży dom z dużą działką.A wiatę na rowery to chyba by szlo kupić za wielokrotnie mniejsze pieniądze. Kto wycenia te roboty?

  2. Tu nie wchodził koszt zakupu działki budowlanej.Czyli duży koszt odpadł. Gdyby przeznaczyć 570.000 zł tylko na budowę nowego domu to prawdopodobnie by jeszcze starczyło oprocz domu w dobrym standarcie na budowę małego basenu przy domu.

  3. I to są powody dla których powinno się zmienić władze Lenk, Kwaśny itp. Za taką kwotę można byłoby postawić o wiele więcej wiat (lub toalet w obszarze miejskim) na trasach rowerowych tak jak to stawiają w Czechach. Kolejny dowód że nie myśli się o społeczeństwie tylko o interesie …

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here