Piękne Anioły w Gołkowicach

0

 W stowarzyszeniu Piękne Anioły pracują m.in Chłopcy z Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich. .

Piękne Anioły bezustannie ulepszają dziecięcy świat. Teraz oprócz przeistaczania ponurych pokoi w bajecznie kolorowe pomieszczenia remontują także łazienki. Stowarzyszenie uszczęśliwiło już prawie trzydzieści rodzin.

- reklama -

Dziesiąty Słoneczny Pokój w prawie 500-letnim domu w Gołkowicach gm. Godów został przekazany 9-letniej Patrycji i 14-letniej Sabinie przed Wielkanocą.

Pokój dziewczynek bardzo się spodobał Karolinie Sołowow, jednak zasmucił ją fakt , że w domu w ogóle nie ma łazienki. Mycie odbywa się w wstawionej do pokoju misce.
Karolina, która jest  mamą dwójki dzieci,  zareagowała natychmiast: ,, Łazienka musi być – pomogę!".  I jako ambasador marki Cersanit zorganizowała materiały i wyposażenie od producenta wyrobów z delfinkiem w logo.

 

„Pani Karolina jest naszym kolejnym przyjacielem, który będzie z nami udoskonalać mały, dziecięcy świat. Cieszy nas bardzo fakt, że poza pokojami będziemy mogli też remontować łazienki, których bardzo często w tych domach zwyczajnie brakuje” – powiedziała Katarzyna Konewecka–Hołój, prezes Stowarzyszenia Piękne Anioły.

 Powstał mały problem –  kto wykona tak trudny remont?
Rozwiązał się on błyskawicznie, na maila stowarzyszenia przyszła wiadomość: ,,Jesteśmy gotowi pomóc przy remontach, chcemy współpracować , sami dojedziemy na miejsce i fachowo wykonamy prace – Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Raciborzu "
Prace ruszyły na drugi dzień!
Z nowej łazienki będzie można korzystać już w święta, koniec remontu i przekazanie łazienki użytkownikom nastąpi 22 grudnia.

www.piekne-anioly.org.pl

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here