Konkurs: rozwiąż zagadkę i wygraj „Papierowe jasełka”

0

Weź udział w konkursie Domu Książki w Raciborzu i wygraj książkę "Papierowe jasełka". ROZSTRZYGNIĘTY

Do wygrania książka:

- reklama -

 

"Papierowe jasełka"

 

 

KONKURS:

 

Aby wygrać książkę, którą ufundował dla Was Dom Książki z Raciborzu należy rozwiązać zagadkę:

 

Jeden raz to święto w roku,
łza się zawsze kręci w oku.
Gdy choinka się zieleni,
tysiącem kolorów mieni.
Dzień to w istocie wspaniały,
Jezus w żłóbku leży mały.
Chociaż zimno, chociaż mrozi,
ciepło do serc już przychodzi.

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected]. W temacie maila wpiszcie "Papierowe jasełka". W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 5 stycznia. Nagrodę będzie można odebrać w księgarni Dom Książki w Raciborzu (Rynek).

 

Zwycięzca: 

Jan Kot

 

 

 

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here