Laureaci konkursu „EkoInstalacja 2014” nagrodzeni

0

Zwycięzcami konkursu są Piotr Żymełka i Łukasz Knop.

Laureaci nagród w konkursie "EkoInstalacja 2014" gościli w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Z udziałem m.in. Prezesa Zarządu Andrzeja Pilota i Zastępców Prezesa Zarządu: Agnieszki Siemińskiej i Adama Liwochowskiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień.

- reklama -

I miejsce i nagrodę w wysokości 15 000 złotych otrzymali Piotr Żymełka i Łukasz Knop za pracę pt. „Skojarzone wytwarzanie ciepła, energii elektrycznej i czynnika chłodniczego na przykładzie osiedla w Rudzie Śląskiej”. Wręczone zostały także trzy wyróżnienia i nagrody w wysokości 1000 złotych. Otrzymali je: Dawid Kasprzycki, Paweł Górniok i Maciej Żołnierczyk.

 

 

 

 

Konkurs pod nazwą „EkoInstalacja’2014” został zorganizowany przez WFOŚiGW w Katowicach po raz pierwszy. Jego adresatami byli studenci uczelni wyższych studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia, jednolitych studiów magisterskich oraz uczestników studiów doktoranckich studiujących na uczelniach wyższych na terenie województwa śląskiego. Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie szeroko rozumianych projektów modeli instalacji środowiskowych. Oceniane były między innymi: wartość naukowo-badawcza projektu modelu instalacji środowiskowej, jego oryginalność oraz innowacyjność zaproponowanych rozwiązań.

/p/

 

 

"Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach". 

————————————————

 Zobacz również inne materiały o tematyce ekologicznej na:

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here